MATLAB Simulink Çalışma Dosyaları Serisi - 2
29 Agustos 2015 18:21 1934 kez okundu 7 kez indirildi

MATLAB Simulink Çalışma Dosyaları Serisi - 2

Daha önceden birinci serisini buradan MATLAB Simulink Çalışma Dosyaları Serisi - 1 yayınlamıştır. İkinci serimiz ile de matlab çalışmalarına devam ediyoruz.

Bu dosyayı indirdiğinizde resimlerde görüldüğü gibi Matlab Simulink Programı ile hazırlanmış temel çalışma dosyalarından 10 adet örnek çalışma dosyasını ve word sunum dosyasını göreceksiniz. Böylelikle temel fonksiyonların kullanılması ile ilgili fikir sahibi olup bunları birebir inceleme fırsatınız olacaktır.

Word sunum dosyasında verdiğimiz fonksiyon uygulamalarında ; Sinüzoidal eğrilerin çizimi , Fazor hesaplamaları ve çizimi , Mesh / Surf komutu ile çizim ,Contour komutu ile çizim ,meshc komutu ile çizim, f(x)değişiminin an>0, n cift sayı için inceleyen ve grafiğini çizdiren kod , iki Değişkenli Fonksiyonların çizdirilmesi , periyodu 5 sn , genligi 1 olan sinus işareti sinus egrisinin ustune olcum hatası bindirilerek x adli gurultu elde edilmesine ilişkin çalışma çizdirim , Süreksiz işaret çizdirimi çalışmalarını görecek ve birebir uygulayabileceksiniz.

KONU MESAJLARI

Bu Konu Başlığına Henüz Yorum Yazılmamıştır

GÖRÜŞ BİLDİRİN

Konu Başlığına Mesaj Yazmak İçin
Üye Olunuz Yada Giriş Yapınız