AutoCAD 2010
08 Ekim 2011 12:08 6697 kez okundu 0 kez indirildi

AutoCAD 2010

Profesyonel tasarımcılar, AutoCAD 2010® ile en zor tasarım sorunlarını bile kolaylıkla çözebilirler. Serbest biçim araçları sayesinde tasarımlara artık her şekli ekleyebilirsiniz. Bu yeni sürümde birçok önemli özellik artık otomatik hale geldi. Böylece artık iş akışlarınız çok daha verimli hale gelecek ve 3 boyutlu tasarıma çok daha rahat geçebileceksiniz.

PDF özelliklerindeki yenilikler ve olağanüstü 3 boyutlu baskı eklentisi sayesinde iş arkadaşlarınızla proje paylaşmak ve projeler üzerinde birlikte çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bütün bunlar ve müşterilerimizin istediği birçok yeni özellik sayesinde, AutoCAD 2010 fikirlerinizi hayata geçirmenize ve yeni tasarımlarınızı hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak.

Serbest Biçim Tasarımı
Artık neredeyse aklınıza gelebilecek her şekil üzerinde tasarım yapabilirsiniz. Karmaşık şekiller tasarlayabilir, düzgün yüzeyleri, kenarları ve köşeleri basitçe hareket ettirebilirsiniz.

Geliştirilmiş PDF Desteği
PDF alma, PDF Desteği ve geliştirilmiş yayınlama özellikleri ile artık çalışmalarınızı paylaşmak her zamankinden daha kolay olacak.Parametrik Çizim

Parametrik çizim her şeyi otomatik olarak aynı hizada tutarak daha zorlu işler için zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Nesneler arasında kurulan sürekli ilişkiler sayesinde paralel çizgiler paralel, eşmerkezli çizgiler ise ortalanmış olarak kalır. Üstelik tamamen otomatik olarak.

3 Boyutlu Baskı
3 boyutlu baskı özelliği, kullanıcıların 3 boyutlu fiziksel modellemelerin ve prototiplerin çıktılarını, 3 boyutlu bir yazıcıya doğrudan bağlanarak daha kolay almalarını sağlar.

Dinamik Bloklar


elektrikbilim.com
Dinamik Bloklar işlevininin geliştirilmesi sayesinde kullanıcılar daha kolay blok yazma ve düzenleme becerisinin yanı sıra, geliştirilmiş işlem nesneleri görüntüsüne de sahip oluyorlar. Ayrıca blokları, blok düzenleyiciyi kapatmadan da test edebiliyorlar.

Yeni DWG Dosya Formatı
AutoCAD 2010, güncel bir DWG dosya formatı kullanır. Yerleşik farklı kaydet işlevi, kullanıcıların çizimlerini eski DWG formatlarını kullanan AutoCAD sürümlerine kaydetmelerine ve eski sürümlerden çizim alabilmelerine fırsat tanır. Ayrıca, farklı kaydet AutoCAD Sürüm 12 DXF komutu AutoCAD 98 den önceki sürümleri de destekler.

autocad

Öğrenci Versiyonu Autocad Son Sürüm İçin

http://students.autodesk.com/?nd=download_center&ptid=39

KONU MESAJLARI

elektrikbilim.com

nuro0606 2012-04-11 12:29:00
en güzel proğramlardan indireceğim

GÖRÜŞ BİLDİRİN

Konu Başlığına Mesaj Yazmak İçin
Üye Olunuz Yada Giriş Yapınız