ElektrikBilim.Com Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Üyelik Sistemi Hakkında Bilgi ;

Elektrikbilim.com ile buradan üyelik formunu doldurarak direk üye olabilirsiniz. Sitemiz hakkında daha geniş bilgi almak için gezmenizi isteriz. İçeriklerimiz oldukça özgün olup özellikle autocad , ders döküman ve elektrik elektronik alanlarında gerçekten mükemmel içerikler bulunmaktadır.

Üyelik işlemi sonunda PUANINIZ 0.00 olacaktır. Sitemiz içinde dosya indirebilmeniz için PUAN yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Bunun için PUAN yükleme sayfamıza gitmeniz ve istediğiniz puan yükleme şeklini seçmeniz yeterli olacaktır.

Değerli ElektrikBilim.Com Takipçilerimiz;
Bazı nedenlerden dolayı artık PUAN sistemine geçiş yaptık.. Bunu yapmış olmamızdaki neden aynı ip adresi üzerinden yada aynı kullanıcı adı ile Çok Farklı Yerlerden Defalarca indirme yapıldığını tespit etmiş olduk. Buda hostumuza çok ağır bir yük getirmektedir.

Bu durumu azaltmak amacı ile PUANLI indirme sistemi tanımlanmıştır. Sistemimizde indirme linki olan her konunun artık bir PUAN değeri olacaktır. Sizinde hesap numaralarımza istediğiniz miktarı bağış olarak yatırdığınızda PUANINIZ tutarınca istediğiniz konuyu indirebiliecesiniz.

Elektrikbilim.com 'da ;

İçi boş konu başlıkları yoktur .

Linklerin %99'u kendi hostumuzda %1 'i upload sitelerinde ( zamanla taşıma işlemi yapılmaktadır ) olduğundan bekleme olmaksızın ve oraya buraya tıklama gibi zorundalıklar yoktur.Direk indirme işlemi başlamaktadır.

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
KREDİLİ İNDİRME SİSTEMİ OLDUĞUNDAN KESİNLİKLE UYARIYORUZ: ŞİFRENİZİ KİMSE İLE PAYLAŞMAYINIZ.

Eski private üyelerimize PUAN yüklemeleri yapılmıştır

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesinin sahibi, ElektrikBilim.Com ‘ dur ve site üzerindeki her türlü tasarruf yetkisi adı geçen Sitenin Yönetici ve Yöneticilerine aittir. "Gizlilik politikamız" ve "Site Kullanım Şartlarımız" zaman zaman değişebileceğinden, sitemizi ziyaretinizde bu bölümü de okumanızı tavsiye ederiz. İnternet sitemize giriş yaptığınız andan itibaren , Gizlilik Politikamız ve Site Kullanım Şartlarımızı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır.

ElektrikBilim.Com hiçbir koşul altında, zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu internet sitesi içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlardan, kar veya gelir kayıplarından veya değiştirilen hizmetler nedeniyle herhangi bir kişiye veya kuruma karşı sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak "Gizlilik politikamızı" ve "Site Kullanım Şartlarımızı" kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız."ElektrikBilim.Com İnternet Sitesi"ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ElektrikBilim.Com sitesi olduğundan Üyelerimizin açmış olduğu konular onay almadan yayınlanmaktadır.Forumumuzdaki tüm dosyalar tanıtım amaçlı olarak paylaşılmakta olup forum bünyesinde kullanımı lisans gerektiren dosya barındırılmamaktadır.Tanıtım amaçlı dosyaları bilgisayarınızda 24 saatten fazla tutmanız T.C yasalarına göre suç sayılır.Hakkının ihlal edildiğini düşünen hak sahibi,şahıs veya şirketin bize bildirmesi durumunda,ihlal unsuru içerdiği tesbit edilen dosyalar yayından derhal kaldırılacaktır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi yada şirketler öncelikle ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.Sitemizi kullanan üyelerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır.